FORUM MEBingilizceLGS, Yazılı, Quiz, Zümre, Yıllık Plan, Kurs Planları

2019-2020 İlkokul İngilizce Ders Kitapları PDF İndir

Milli Eğitim Bakanlığı, 2019-2020 eğitim öğretim yılında okullarda öğrencilere dağıtacağı ders kitapalrının PDF formatlarını yayımladı. Bakanlık aldığı karar sonrasında artık öğretmenlere kılavuz kitaplar göndermiyor. Sadece öğrencilere ders kitapları dağıtılıyor. Bu uygulama bu sene de devam edecek ve okullara sadece öğrenci ders kitapları gelecek. Öğretmenler günlük ve yıllık ders planlarını kendileri hazırlayacaklardır.

2019-2020 İlkokul İngilizce Öğrenci Ders Kitapları

Bakanlık öğretmenlerin ders kitaplarına okulların başlayacağı tarih olan 9 Eylül 2019’dan önce ulaşabilmeleri amacıyla kitapların PDF formatını yayınlamıştır. Bunu yayınlamalarının bir amacı da okullara zamanında teslimat yapılamama ihtimali olmasıdır.

Aşağıdan istediğiniz sınıf seviyesine göre ders kitabını yazının sonunda yer alan tıklayınız kısmına tıklayarak indirebilirsiniz.

2. sınıf İngilizce ders kitabı indirmek için TIKLAYINIZ

3. sınıf İngilizce ders kitabı indirmek için TIKLAYINIZ

4. sınıf İngilizce ders kitabı indirmek için TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan 2016-2017 TEOG Birinci Dönem İngilizce Mazeret Sınavı Soru ve Cevapları Yayımlandı başlıklı makalemizde 2016 teog ingilizce mazeret soruları ve 2016-2017 TEOG Birinci Dönem İngilizce Mazeret Sınavı Soru ve Cevapları Yayımlandı hakkında bilgiler verilmektedir.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.