MEBingilizce FORUMLGS, YDT, ÖABT, Yazılı, Yıllık Günlük ve Kurs Planları

Yeni E-Müfredat Uyumlu 2. Dönem Ortaokul İngilizce Dersi Zümresi

Bildiğiniz üzere Milli Eğitim Bakanlığı yıllık plan, zümre, şube öğretmenler kurulu toplantıları gibi evrak işlerinin çok olduğu işlemler için hem kağıt israfını azaltmak hem de merkezden bu evrakların kontrolünü yapmak için sistem oluşturdu. Bu oluşturulan online sistem ile birlikte bu kurullar sisteme girilecek ve okul yönetimi tarafından onaylanarak yürürlüğe girecektir.

E-müfredat sistemi ilk olarak sadece Ankara ilinde pilot uygulama ile başladı ve bu pilot uygulama 2. dönem ile birlikte Ankara dışında başka illerde de pilot uygulama olarak uygulanmaya başladı. Bu sisteme e-mufredat.meb.gov.tr adresine girerek MEBBİS kullanıcı adı ve şifresi ile girilmektedir.

İngilizce öğretmenlerine yönelik olan sitemizde sizler için e-müfradat uyumlu ortaokullar için ingilizce zümresi yayınladık. İlkokullar ve liseler için de çalışmalarımız sürüyor hazır olduklarında sitemizde ve forum sayfamızda bulabilirsiniz.

2017-2018 Ortaokul E-Müfredat uyumlu İngilizce Dersi Zümresi indirmek için TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız olan Türkçe'de Karşılığı olmayan Present Perfect Tense Kullanım alanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir