MEBingilizce FORUMLGS, YDT, ÖABT, Yazılı, Yıllık Günlük ve Kurs Planları

Ortaokul İngilizce LGS Uyumlu Deneme Sınavı Örnekleri

Milli Eğitim Bakanlığının ortaokuldan liseye geçiş sistemi olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemini kaldırmasından sonra herkes yeni sistemin nasıl olacağını tartışıyordu. Hatta bu yeni sistemde ingilizce dersi olup olmayacağı bile kesin değildi. Bundan dolayı sitemizde ingilizce olmayacak ve ingilizce soruları kesin var gibi art arda birbirinden farklı haberleri girmek zorunda kaldık. Fakat son olarak sistem netleşti ve sınavda ingilizce dersinin olacağı ve öğrencilere 8. sınıf müfredatından 10 soru sorulacağı kesinleşmiş oldu.

Sitemizin forum bölümünde sizlere ortaokul sınıflarında uygulayabileceğiniz yeni sistem ile uyumlu deneme sınavları yayınlayacağız. Özellikle forum sayfamızı sıklıkla kontrol etmenizi öneririz. Soruların bir kısmı özgün kendi mebingilizce.net çalışmasıdır. Bir kısmı ise diğer sitelerden alınan derlemelerdir. Yeni sistem ile birebir uyumludur. Tekrar amaçlı olarak bile kullanabilirsiniz.

Ortaokul İngilizce Yeni Sistem Uyumlu Deneme Sınavları

İndirmek istediğiniz sınıf düzeyine tıklamanız yeterlidir. Eğer sizlerinde hazırladığı ve ingilizce öğretmenleri ile paylaşmak istediğiniz deneme örnekleriniz var ise forum sayfamıza yükleyebilirsiniz. Bu sayede hem deneme sınavlarınızı aramak zorunda kalmadan sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz hem de diğer ingilizce öğretmenleri ile etkileşim halinde olmuş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Türkçe'de Karşılığı olmayan Present Perfect Tense Kullanım alanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir