MEBingilizce FORUMLGS, YDT, ÖABT, Yazılı, Yıllık Günlük ve Kurs Planları

Ortaokul İngilizce Günlük Ders Planları

Milli Eğitim Bakanlığı aldığı karar ile öğretmen kılavuz kitaplarının artık yayınlanmayacağını belirtti. İlgili yönetmelik doğrultusunda öğretmenlerin günlük plan yapma zorunluğu doğdu. Bu ilk defa gerçekleşmedi. Geçen eğitim öğretim döneminde de 5. sınıflara İngilizce ders kitabı gönderilmemiş ve 5. sınıflara dersleri olan öğretmenler yıllık planları doğrultusunda günlük planlarını oluşturarak derslerini işlemişlerdi.

Günlük planlar MEB eğitim ve öğretim çalışmalarının planlı yürütülmesine ilişkin yönergenin 14. maddesi doğrultusunda hazırlanmaktadır. Bu sene, geçen seneden farklı olarak 5, 6, 7 ve 8. sınıflarda hazırlanacaktır. mebingilizce.net internet sitemizde ortaokul ingilizce günlük planlarını düzenli olarak yayınlamaya çalışacağız. Günlük veya haftalık olarak sitemize her sınıf düzeyinde günlük planları eklemeyi planlıyoruz. Sizler de belirli aralıklarla sitemizi ve özellikle de “mebingilizce.net/forum” sitemizi ziyaret etmenizi istiyoruz. Güncellenmiş günlük planlar forum bölümümüzde bulunacaktır.

Forum Bölümümüze Girmek için TIKLAYINIZ.

Ortaokul İngilizce Günlük Planları Bölümü için TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız olan Türkçe'de Karşılığı olmayan Present Perfect Tense Kullanım alanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir