MEBingilizce FORUMLGS, YDT, ÖABT, Yazılı, Yıllık Günlük ve Kurs Planları

İlkokul İngilizce Günlük Ders Planları

2018-2019 eğitim öğretim yılı itibariyle Milli Eğitim Bakanlığının aldığı karar ile öğretmenlere kılavuz kitap gönderilmeyeceği belirtilmişti. Bundan dolayı öğretmenler derslere girerlerken sene başında oluşturdukları yıllık planlara uygun olarak her sınıf düzeyinde o hafta derslerde işleyecekleri konulara göre günlük plan hazırlamaları gerektiği belirtilmişti.

Günlük planları 2, 3 ve 4. sınıflara gireceğiniz haftanın 2 dersinde hangi konuları işleyeceğinizi belirterek yapmanız gerekmektedir. Günlük planınızı kendiniz oluşturup imzaladıktan sonra okul müdürüne sunarak ona da imzalatmanız gerekmektedir.

Daha sonra konunuzu işleyebilirsiniz. Bu günlük planlar çoğunlukla sizde kalıyor ama duruma göre okul idaresi sizden isteyebilmektedir. Bunlar için bir dosya hazırlamanız yeterli olacaktır. mebingilizce.net sitemizin forum kısmında sizler için ingilizce günlük planlar diye bölüm oluşturduk. Buradan ilkokul kısmından hangi seviyeye dersiniz var ise ona göre günlük planları indirebilirsiniz. Planlar haftalar geldikçe güncellenecektir. Ara ara forum bölümümüzü ziyaret etmelisiniz.

Forum Bölümümüze Girmek için TIKLAYINIZ.

İlkokul İngilizce Günlük Planları Bölümü için TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız olan Türkçe'de Karşılığı olmayan Present Perfect Tense Kullanım alanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir